לוגו אייל ואורי להדפסה.png

 בתקופת הקורונה אני ואורי שהוא בן הזוג שלי היינו חסרי עבודה, כילינו את זמננו במטבח, באפייה וברקיחת צנצנות ושימורים ביתיים. אורי על המאפים, אני על האוכל. לאט לאט נרקמה בראשנו המחשבה שאנשים רבים ישמחו לקבל אליהם חלק מכל הטוב הזה, התחלנו לעמול על שירות המשלוחים שלנו, שידאג לשלוח שקיות מחממות לב ובטן לכל חלקי העיר ירושלים ובהמשך גם לתל אביב. אורי עיצב, אני ארזתי יפה כל מוצר, בפעם הראשונה בזוגיות שלנו גילנו את העבודה המשותפת שלנו כמקור של שמחה, שילוב הכוחות הוליד תוצרים טעימים ששימחו משפחות ולקוחות רבים. 

 השמועה התפשטה וגדלנו מעט יותר בכל שבוע. פרסמנו תפריט חדש בכל פעם, עד שלמדנו מה קהל המזמינים הכי אוהב, ונוצר לנו תפריט שמתגוון, עם אוכל מבושל כמו קובה, ממולאים או קרעפלך, צנצנות של דברים שאנחנו עושים בעבודת יד כמו לאבנה עם ירוקים או ריבות עונתיות, לחמים ומאפים כמו בורקס שמן זית ממולא תרד וגבינה טרייה, או חלה עם פרמז׳ן ועשבי תיבול, מתוקים כמו עוגיות שוקולד צ׳יפס או כנאפה שאנחנו עושים. 

בחגים ובמועדים, אנחנו עובדים על מארזי מתנה לחג שאפשר לשלוח לחברים ומשפחה, או חברות שמחפשות לתת מתנות לעובדיהן. המארזים מכילים דליקטסים פרי עמלנו, ומוצרים מעולים שאנחנו מלקטים מיצרנים קטנים מכל הארץ, בכל חג אנחנו מפרסמים את המארז החגיגי שיצרנו. 

 

אנחנו מזמינים אתכם להצטרף לקבוצת העדכונים שלנו, או לעקוב אחרי התפריט השבועי שנפרסם כאן, לבקש מוצרים חדשים או שנחזיר כאלו שאהבתם. חברות וארגונים יכולות להזמין מארזים לחגים ואירועים בתיאום, וניתן גם לבנות לכם מארז על פי הצרכים. 

יש עוד חלומות רבים בדרך, הישארו מעודכנים. 

להזמנה או לשאלות, שלחו הודעת וואטאפ למספר 050-833-5753 עם מה שתרצו וכתובתכם. 

אייל ואורי 

  התפריט השבועי שלנו:

-ספיישל אוכל מוכן לסגר-

משלוחים בירושלים- 1/10 יום חמישי בערב. 

משלוחים לתל אביב- 2/10 בשישי בבוקר. 

Menu_Eyal_Ori_Deli_ROSHSHANA.jpg

להזמנות : 050-833-5753

 לחצו להצטרפות לקבוצת העדכונים שלנו בוואטס-אפ

 שולחים הודעה אחת פעם בשבוע עם התפריט החדש וימי החלוקה